JCB-18PCD-160-5 Manual PDF Document
Download
JCB-18PCD-160-5 Spec Sheet PDF Document
Download
Watch it in Action
JCB Pro 18V Combi Drill 160Nm, Brushless, Anti-Kickback & Variable Speed, 25+3 Torque, 2x 5.0Ah Lithium-ion Batteries & 4.5A Charger | JCB-18PCD-160-5 — video 25